Aktualności

Targi Gdańsk - FOODEXPO i POLFISH

Czytaj więcej

W dniach 7-9 czerwca w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo odbyły się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO. Była to największa spożywczo-gastronomiczna impreza w północnej Polsce, na której zostały zaprezentowane produkty i technologie dla branży HoReCa.

FOODEXPO to targi skierowane głównie dla właścicieli i menedżerów obiektów gastronomicznych, firm cateringowych, piekarni, cukierni, lodziarni, sklepów spożywczych, supermarketów, szefów kuchni, dietetyków itp. Targi były znakomitą okazją do zapoznania się z nowościami rynkowymi, nowymi trendami czy innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży gastronomicznej. FOODEXPO to także arena dla branż opakowań, transportowej czy logistycznej.

Swoje produkty i usługi zaprezentowały również producenci maszyn do pakowania żywności, wielofunkcyjnych robotów, odzieży specjalistycznej oraz suplementów. Na uwagę zasługiwała także Akademia Skutecznej Diety, w ramach której można było skorzystać z konsultacji z dietetykiem, wziąć udział w seminarium na temat diet alternatywnych, uzależnień od cukru, tłuszczu czy soli oraz trendów dietetycznych w branży spożywczo-gastronomicznej.

W tym samym czasie w Amberexpo odbywały się również Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH – jedyna tego typu i jedna z największych imprez w Europie Środkowej. POLFISH to szeroka oferta urządzeń, maszyn, produktów i opakowań dla branży rybnej.

Łączna liczba wystawców to 160 firm z 16 krajów.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za przybycie i już zapraszamy na następną edycję FOODEXPO!

Wróć

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza