Aktualności

Polagra 2017 w Poznaniu

Czytaj więcej

W dniach 25-28 września w Poznaniu odbędą się targi Polagra TECH i Polagra GASTRO. Imprezy te są częścią największych Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra i jednocześnie zapowiedzią nowych trendów w branży, innowacyjnych technologii oraz nowości produktowych pojawiających się w sektorach gastronomicznym, spożywczym i hotelarskim.

Polagra TECH i Polagra GASTRO to miejsce spotkań, rozmów, debat czy interesujących szkoleń. Targi te stanowią idealną płaszczyznę na poznanie działań konkurencji oraz osiągnięć technicznych i technologicznych wspomnianych branż.

Przez cztery dni w tym samym czasie odbywać się będą najważniejsze targi branży spożywczej oraz HoReCa w Europie Środkowo-Wschodniej. Rokrocznie wystawcy dokładają wszelkich starań by zainteresować zwiedzających profesjonalną wiedzą i innowacyjnymi produktami.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć również firmy Metro-Plast, która od kliku już lat czynnie uczestniczy w tym wydarzeniu. Zarówno Polagra Tech jak i Polagra Gastro dostarczają unikalnej wiedzy na temat branży spożywczej oraz HoReCa i są nieocenioną kopalnią doświadczeń oraz rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w sektorach z nią związanych.

 

Istotne informacje:

Data: 25–28 września

Miejsce: Poznań

Godziny otwarcia targów:

9:00-17:00 (25-27.09)

9:00-16:00 (28.09)

Adres:

ul. Głogowska 14

60-734 Poznań

pawilon 5 stoisko nr 56

Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza