Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - session is not active in /Configuration.php on line 37

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /Configuration.php on line 40

Deprecated: Non-static method HelperSystem::setBreadcrumbs() should not be called statically in /Applications/Modules/News/NewsController.php on line 44

Deprecated: Non-static method HelperSystem::setBreadcrumbs() should not be called statically in /Applications/Modules/News/NewsController.php on line 49
Metro-Plast - szeroki wybór opakowań i urządzeń do pakowania żywności - POLAGRA TECH Poznań 2018

Aktualności


Deprecated: Non-static method HelperText::brNewsTitle() should not be called statically in /Temporary/Templates_c/88a6a6fabcb536005853039f2954222d64a68d09.file.NewsRead.tpl.php on line 41
POLAGRA TECH Poznań 2018

Czytaj więcej

POLAGRA TECH, która w dniach 30.09-04.10.2018 odbyła się w Poznaniu to największa impreza branży technologii spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie prezentowane były maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki dedykowane dla producentów wyrobów spożywczych.

Targi POLAGRA TECH to wydarzenie, w którym idealnie odnaleźli się reprezentanci branży spożywczej, producenci i dystrybutorzy polskich i światowych marek. Podczas kilku dni mieli możliwość zaprezentować mieszanki i komponenty, a także całe linie technologiczne do produkcji spożywczej. 

Nie mogło więc nas tam zabraknąć. Od wielu już lat czynnie uczestniczymy w poznańskiej imprezie i za każdym razem przedstawiamy bogatą ofertę maszyn, urządzeń i dbamy o jak nalepszą jakość naszej oferty. W tym roku pokazaliśmy wiele nowości w zakresie maszyn pakujacych, zarówno dozujących jak i tray sealerów, które cieszyły się bardzo duzym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. 

W ramach tegorocznych targów Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH odbędą się:

SALON TECHNOLOGII SPOŻYWCZYCH – organizowany jest co roku. Na zwiedzających czeka szeroka oferta wystawiennicza: od maszyn, urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej przez urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i grzewcze po środki transportu, higieny i środki ochrony przed szkodnikami.

SALON TECHNOLOGII PIEKARSKICH I CUKIERNICZYCH – odbywa się co dwa lata, w latach parzystych (2014, 2016, 2018, …). W ramach gtegorocznej ekspozycji prezentowane będą maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej.

Wróć

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza