Aktualności

EuroGastro 2019 podsumowanie

Czytaj więcej

Za nami kolejna już edycja targów EuroGastro, które trwały od 27 do 29 marca. Po raz pierwszy odbyły się w nowym miejscu - w jednej z hal centrum wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 

Podczas kilku dni targów udało nam się zaprezentować szeroką gamę produktów licznie przybyłym klientom, którzy mieli okazję poznać bogatą gamę opakowań do zgrzewu oraz maszyn pakujących. Mogliśmy również pokazać nowość w naszej ofercie - opakowania biodegradowalne - te zarówno do zgrzewwu jak i typowe naczynia cateringowe, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzajacych targi. Warto także wspomnieć, że w związku z wciąż rosnącym zainteresowaniem opakowaniami BIO stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju unikalny system me.Organic, który skierowany jest do wszystkich zainteresowanych serwowaniem dań gotowych w biodegradowalnych pojemnikach do zgrzewu. Targi były świetną okazją do przetestowania zalet i możliwości naszej oferty BIO oraz wspomnianego systemu me.Organic, na który, oprócz opakowań eko, składają się również kompostowalne folie do zgrzewu oraz zgrzewarki ze specjalnymi matrycami do zamykania tacek. 

Tegoroczne targi EuroGastro potwierdziły poraz kolejny, że nasze produkty wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kompleksowa obsługa, którą zapewniamy, doświadczenie i szeroki asortyment są gwarancją sukcesu, o czym przekonaliśmy się podczas spotkań z naszymi dotychczasowymi partnerami jak i potencjalnymi klientami odwiedzającymi targi.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy za rok!

Wróć

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza