Maszyny

Zgrzewarka B270 MV przeznaczona jest głównie do zamykania dużych pojemników o maksymalnym formacie 1/2GN (gastro norm = 325x265mm) i 1/4GN (gastro norm = 265x163mm) . Używana zwykle do pakowania zbiorczego większych porcji wyrobów gotowych np. w kuchniach centralnych i przewożenia ich do lokali zewnętrznych. Producenci w pojemnikach tej wielkości dostarczają swoje produkty do sklepów jako gotowe dania do ustawienia w ladach chłodniczych.

Urządzenie zgrzewające wykonane ze stali nierdzewnej wyposażone jest w elektroniczny panel cyfrowy z wyświetlaczem umożliwiającym sterowanie temperaturą oraz czasem zgrzewania. Mechanicznie wspomagany system docisku gwarantuje trwałe, niezawodne zgrzanie nawet bardzo dużych opakowań lub kilku jednocześnie. Przy minimalnym nakładzie siły operatora maszyny uzyskujemy docisk min. 120kg gwarantujący pewny zgrzew. Maksymalny format matrycy 270x345mm wystarczy do zamknięcia pojemnika o rozmiarze 1/2GN. Zastosowanie odpowiedniej folii pozwala na wielokrotne zgrzewanie jednego pojemnika.

Opakowania w zależności od tworzywa z jakiego są wykonane mogą służyć nie tylko do przechowywania, ale także do mrożenia (do -40ºC) i odgrzewania (do +220ºC). Pojemniki tej wielkości są również doskonałym rozwiązaniem dla cateringu i przemysłu, ponieważ szczelny zgrzew umożliwia bezproblemowy transport żywności. Do przewożenia pojemników posiadamy w sprzedaży także specjalne termosy.

B-270 MV

zgrzewarka manualna B-270 MV

  • teflonowa płyta zgrzewająca
  • elektroniczny panel sterujący
  • opatentowany system docisku MV
  • wykonana ze stali nierdzewnej
  • zasilanie 220V
  • wymiar urządzenia: 345x535x640mm

Specyfikacja techniczna

Model maszyny
Ilość zgrzewanych opakowań
System docisku
Opakowania
B-270 MV
zależy od wielkości opakowań oraz rodzaju matrycy
manualny z dociskiem MV
PP, APET, PET, C-PET, PAPIER

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza

Aktualności