Maszyny

Najczęściej używany typ zgrzewarki stosowany do zgrzewania folią popularnych opakowań na obiady. Po zastosowaniu odpowiedniej uniwersalnej matrycy można zamykać folią również miski na zupy, pojemniki na sałatki, surówki oraz opakowania na kanapki. Urządzenie można przystosować do zamykania praktycznie każdego opakowania zgrzewalnego. Ma możliwość jednoczesnego zgrzewania trzech papierowych opakowań na kanaki z serii M-C-S lub dwóch misek na zupy.

B-240 to bardzo solidne urządzenie i dzięki swojej niezawodnej konstrukcji używane jest również przez producentów. Urządzenie zgrzewające wykonane jest ze stali nierdzewnej, wyposażone w gazowy system podnoszenia i elektroniczny panel cyfrowy z wyświetlaczem umożliwiającym sterowanie temperaturą oraz czasem zgrzewania. Mechanicznie wspomagany system docisku gwarantuje mocne, niezawodne zgrzanie zarówno jednego większego jak i kilku mniejszych opakowań jednocześnie. Przy minimalnym nakładzie siły operatora maszyny (mniej niż 5 kg nacisku) siła z jaką maszyna dociska opakowanie wynosi min. 120kg gwarantując pewny zgrzew. Maksymalny format matrycy 250x260 mm.

Pojemniki w zależności od tworzywa z jakiego są wykonane mogą służyć do przechowywania, mrożenia w temp. do -40ºC) i odgrzewania do +220ºC. Pojemniki tej wielkości są również doskonałym rozwiązaniem dla tych firm, krórych oferta obejmuje sprzedaż dań na wynos. Szczelny zgrzew umożliwia bezproblemowy transport dań gotowych. W ofercie posiadamy również specjalne termosy do przewożenia zamykanych folią pojemników.

B-240 MV

zgrzewarka manualna B-240 MV

  • czas zgrzewania 1-2 sekundy
  • teflonowa płyta zgrzewająca
  • błyskawiczna wymiana matryc
  • zgrzewa również pojemniki 1/4GN
  • elektroniczny panel sterujący
  • elektroniczny panel sterujący
  • opatentowany system docisku MV
  • wymiar urządzenia: 310x510x640mm

Specyfikacja techniczna

Model maszyny
Ilość zgrzewanych opakowań
System docisku
Opakowania
B-240 MV
uzależniona od wielkości opakowań oraz rodzaju matrycy
manualny z dociskiem MV
PP, APET, PET, C-PET, PAPIER

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza

Aktualności