Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - session is not active in /Configuration.php on line 37

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /Configuration.php on line 40

Deprecated: Non-static method HelperSystem::setBreadcrumbs() should not be called statically in /Applications/Modules/Pages/PagesController.php on line 24
Metro-Plast - szeroki wybór opakowań i urządzeń do pakowania żywności - Metro-Catering-System

Metro-Catering-System

Po dwudziestu latach doświadczeń wiemy już na pewno, że proponujemy najlepszy i najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych.

METRO-CATERING-SYSTEM (M-C-S) to nowoczesny i tani sposób pakowania dań gotowych oparty na niezawodnych urządzeniach i opakowaniach najlepszych europejskich producentów. System M-C-S został stworzy dla tego segmentu gastronomii, który poszukuje nowych sposobów pakowania produktów czy dań i jednocześnie pragnie wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym, innowacyjnym oraz wysokiej jakości opakowaniem nie narażając użytkownika na wysokie koszty.

Kilka modeli maszyn występujących w naszej ofercie całkowicie zaspakaja potrzeby gastronomii i handlu. Najprostsze modele z serii B160 są przeznaczone do pakowania garmażerki, zup, kanapek i surówek. Modele uniwersalne B185, B240, B270 umożliwiają dodatkowo zapakowanie tzw. drugich dań w pojemniki dzielone. Na szczególną uwagę zasługuje urządzenie ORA B240, które posiada odpowiedniej wielkości płytę grzewczą i specjalny system docisku. Dzięki łatwej wymianie matryc, a co za tym idzie również i opakowania, urządzenie B240 stało się najbardziej uniwersalnym produktem tego typu w Polsce. Nowe modele E190 i B190 to propozycja równie funcjonalnych, ale tańszych urządzeń do pakowania gotowych produktów.

Przed zakupem systemu M-C-S nasz klient sam decyduje jakiego typu opakowania będzie używał i na jego specjalne zamówienie wykonamy matryce do wybranego modelu. Można więc wybrać opakowanie np. do zup, drugiego dania z jedną i dwiema komorami lub opakowania papierowe na sałatki, kanapki czy uniwersalne na obiady – ilość zamówionych matryc i rodzajów opakowań jest uzależniona tylko i wyłącznie od potrzeb klienta. Opakowania, które proponujemy w METRO-CATERING-SYSTEM pochodzą od wielu dostawców, co pozwala nam zaoferować szeroką gamę rozwiązań wysokiej jakości w niskiej cenie.

Metro-Catering-System to najbardziej uniwersalny, prosty i sprawdzony sposób pakowania, który doskonale sprawdza się w sklepach, cateringu i produkcji.

Ulotka żywienie zbiorowe

 

Nasza oferta

Nasza firma posiada bogatą ofertę asortymentu dla niżej wymienionych branż. By zapoznać się z pełną i szczegółową ofertą prosimy o wybranie interesującego działu bądź odwiedzenie zakładki z pełną ofertą.

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza

Aktualności