O firmie

Podstawowym profilem działalności firmy Metro-Plast jest dystrybucja jednorazowych opakowań do zgrzewu dla handlu, cateringu, przemysłu, gastronomii, piekarnictwa i rolnictwa. W 2005 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne maszyny i urządzenia do pakowania żywności. We wrześniu 2010 roku zakończylismy rozbudowę magazynu oraz salonu sprzedaży samoobsługowej przy ul. Mickiewicza 26 w Nysie. Obsługujemy firmy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Współpracujemy z największymi producentami opakowań i maszyn w Europie. 

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie, które jest gwarancją rzetelnej i profesjonalnej wiedzy na temat branży opakowań. Naszym klientom oferujemy nie tylko wysoką jakość i konkurencyjne ceny, ale także terminowe dostawy, bardzo duży wybór produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń pakujących. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta

Nasza firma posiada bogatą ofertę asortymentu dla niżej wymienionych branż. By zapoznać się z pełną i szczegółową ofertą prosimy o wybranie interesującego działu bądź odwiedzenie zakładki z pełną ofertą.

Szybka nawigacja

Szybki kontakt

Masz pytania? Zadzwoń!

77 43 43 333

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8-18
a w soboty od 9-14.

Przejdź do formularza

Aktualności