METRO maszyny pakujące


 

Maszyny pakujące półautomatycznetab PROZNIOWE 1Pozostałe maszyny pakujące

 

 • TSS135#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  TSS135 AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  W pełni automatyczna, profesjonalna maszyna do zgrzewu opakowań. Idealne rozwiązanie dla gastronomii, zakładów produkcyjnych, masarni, firm cateringowych, kuchni restauracyjnych i hotelowych. Wyposażona w opatentowany pneumatyczny system docisku umożliwiający dużą wydajność i bezpieczeństwo.

 • TSS145#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  TSS145 AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  Automatyczna maszyna do termozgrzewania opakowań. Posiada trzy pozycje załadunku i jest niezwykle elastyczna pod względem metod zgrzewania (opakowanie standardowe, próżniowe i MAP). Posiada praktyczny i intuicyjny interfejs zaprojektowany w celu uproszczenia i przyspieszenia operacji zgrzewania oraz zapewnienia maksymalnej świeżości produktu.

 • SPEEDY#maszyna zgrzewająca automatyczna

  SPEEDY maszyna zgrzewająca automatyczna

  Model FoodPack Speedy jest kompaktową maszyną o dużej wydajności produkcyjnej i prostej obsłudze. Dzięki swojej konstrukcji i klasie szczelności również łatwe do utrzymania w czystości. Maszyna może być personalizowana, posiada duży zakres rozbudowy i opcji dodatkowych takich jak zasobniki tacek, dozowniki produktów, etykieciarki itp. Pełna kontrola prędkości przesuwu tacek pozwala na bezpieczne pakowanie produktów płynnych. Foodpack Speedy standardowo wyposażony jest w system PROGAS, który zwiększa wydajność produkcyjną urządzenia o 70% zmniejszając przy tym zużycie mieszanki gazowej o ok. 50%.

 • SPEEDY Emec#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  SPEEDY Emec AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  W pełni profesjonalna maszyna do pakowania żywności z napędem elektrycznym. Urządzenie zostało wyposażone w system Progas - opatentowaną przez firmę Ilpra technologię, która w porównaniu ze standardowymi instalacjami V/G zwiększa wydajność produkcyjną urządzenia nawet o 70% zmniejszając tym samym zużycie mieszanki gazowej o ok. 50%.

 • SPEEDY bucket#AUTOMAT DO ZGRZEWU WIADEREK

  SPEEDY bucket AUTOMAT DO ZGRZEWU WIADEREK

  Maszyna do termozgrzewania wiaderek przeznaczona do małych produkcji, które wymagają praktycznego i precyzyjnego zamknięcia produktu w wiaderkach. Niewielki rozmiar urządzenia i elastyczność użytkowania pozwalają na otrzymanie szybkiego i spersonalizowanego produktu. Za pomocą tego modelu można również zamykać opakowania w próżni i w atmosferze modyfikowanej (MAP).

 • FOODPACK 1440#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  FOODPACK 1440 AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  W pełni automatyczna maszyna liniowa, odpowiednia dla średniej i wysokiej klasy produkcji, zaprojektowana z myślą o łatwej integracji z automatyczną linią produkcyjną i dostosowywaniu do konkretnych wymagań produkcyjnych. Charakteryzuje się zwartą konstrukcją, gwarantuje niskie koszty eksploatacji i może pracować w 4 trybach: zgrzew, próżnia, MAP, SKIN.

 • FOODPACK 1465#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  FOODPACK 1465 AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością i maksymalną elastycznością użytkowania. Odpowiednia dla różnych potrzeb produkcyjnych, model ten można łatwo zintegrować z automatyczną linią produkcyjną. Duży obszar zgrzewu gwarantuje wysoką wydajność. Panel sterowania z kolorowym ekranem dotykowym pozwala operatorowi łatwo ustawić i monitorować parametry maszyny.

 • FOODPACK 1485#AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  FOODPACK 1485 AUTOMAT ZGRZEWAJĄCY

  W pełni automatyczne liniowe urządzenie do zamykania opakowań, które oferuje najszerszy obszar zgrzewu wśród pozostałych maszyn do 850 mm. Nadaje się dla średniej i dużej produkcji, zaprojektowane w celu łatwej integracji z automatyczną linią produkcyjną. FoodPack 1485 jest wyposażony w elektromechaniczny system E-Mec w celu zmniejszenia zużycia energii i zwiększenia wydajności. Gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

 • M7#AUTOMAT LINIOWY

  M7 AUTOMAT LINIOWY

  Automatyczno-liniowa maszyna zaprojektowana z myślą o dużych produkcjach. Jest dostępna w wersji N lub w wersji próżniowej / gazowej w celu uzyskania opakowań próżniowych i / lub modyfikowanych. Zintegrowany i obrotowy panel sterowania to kolorowy ekran dotykowy z prostym i intuicyjnym programowaniem. Dzięki szerokiej gamie opcji i różnych rodzajów pasów podających, które można łączyć, M7 wyróżnia się dużą wszechstronnością i możliwościami dostosowywania. W całości wykonana ze stali nierdzewnej.

 • M11#AUTOMAT LINIOWY

  M11 AUTOMAT LINIOWY

  Automatyczna liniowa maszyna pakującą zaprojektowaną z myślą o dużych produkcjach. Wyposażona w elektromechaniczny system E-Mec w celu zmniejszenia zużycia energii i zwiększenia wydajności, dzięki innowacyjnej konstrukcji FoodPack M11 może być również łatwo zintegrowany z automatyczną linią produkcyjną i dostosowany do konkretnych potrzeb produkcyjnych.


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.