METRO aktualności


 

Targi ColdChain

wtorek, 19 kwiecień 2022 12:29

Już po raz piąty, w dniach 5-7 kwietnia 2022 r. w warszawskim Expo XXI odbyły się targi Chłodniczych łańcuchów dostaw i logistyki w temperaturze kontrolowanej oraz targi poświęcone sektorowi spożywczemu - WorldFood Poland.

W tle imprez targowych odbywały się liczne debaty przedstawicieli wielu organizacji, producentów i mediów dotyczące realnego wpływu konfliktu Rosja-Ukraina na bezpieczeństwo żywnościowe w Polsce i Europie oraz na temat przyszłości branży spożywczej.

Czynny udział w tego typu imprezie okazał się dla nas niezwykle inspirujący i obfitujący w nowe kontakty branżowe. Metroopack jako wyłączny dystrybutor na rynku polskim produktów włoskiej firmy Melform zaprezentował bogatą ofertę kontenerów, urządzeń chłodniczych i akcesoriów do transportu wszelkiego rodzaju produktów wymagających kontrolowanej temperatury.

ColdChain Poland to pierwsza w Polsce platforma biznesowa łącząca profesjonalistów, którzy zlecają lub zarządzają chłodniczymi łańcuchami dostaw oraz przedsiębiorstw, które produkują na potrzeby tej branży, ze specjalistami zawodowo związanymi z sektorami: 

  • żywność i napoje (świeże, chłodzone, mrożone, ryby i owoce morza, mięso i nabiał, owoce i warzywa, etc.)
  • przemysł farmaceutyczny i medyczny
  • przemysł chemiczny, towary niebezpieczne (ADR / RID / ADN).

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 


SERWIS +48 661 450 081

© 2024 Metroopack. All Rights Reserved.