METRO aktualności


 

Przejdź z nami na dostawy

wtorek, 10 listopad 2020 13:09

Oferujemy szeroki wachlarz jednorazowych opakowań do dań na wynos dla gastronomii, cateringów oraz restauracji. W zależności od rodzaju, nasze tacki przeznaczone są do recyklingu, kompostowania przemysłowego lub kompostowania z bioodpadami. Produkowane są z PP i PET - surowców w pełni nadających się do recyklingu oraz z surowców roślinnych, odnawialnych i niskoemisyjnych.

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą z tak bogatą i kompleksową ofertą produktów przeznaczonych do pakowania na wynos. Nasze marki Metro-Catering-System oraz me.Organic nie mają sobie równych pod względem jakościowym i asortymentowym.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze opakowania? Zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Doradzimy również w wyborze zgrzewarek oraz akcesoriów do pakowania (folii do zgrzewu, matryc czy papierowych toreb).

 

Jesteśmy dla ciebie:

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

phone icon +48 77 464 44 22 / 77 435 25 54

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. /Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 website iconmetroo.pl lub metro-catering-system.pl

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

 


SERWIS +48 661 450 081

© 2022 Metroopack. All Rights Reserved.